BHP
Bursa Haber

Gazete Oku

By: Bursa Haber | May 14, 2018

 

Bursa büyükşehir belediyesi şikayet hattı ile online, burulaş, zabıta, otobüs, özel halk otobüsleri, bursagaz, buski, yol onarım, mobese, çevre ve alt yapı gibi konularda şikayet telefonu numarasını arayarak veya internet üzerinden form doldurarak başvurabilirsiniz. İnternet üzerinden nasıl şikayet yapacağınızı, şikayet sırasında nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve hangi konularda şikayet yapabileceğinizi aşağıdaki makalemizde bulabilirsiniz.

 
Bursa Büyükşehir Belediyesi Şikayet
Bursa Büyükşehir Belediyesi Şikayet

Alo 153 hattı ile şikayetlerinizi ulaştırabilirsiniz. Fakat internet üzerinden şikayetlerinizi doldurursanız daha etkili sonuca varabilirsiniz. Çünkü telefonla aradığınızda, şikayeti doğru kayıt edemeyebilirler. Aynı şikayet için birkaç defa müracaat etmek zorunda kalabilirsiniz. Online şikayet için haberimizin devamını okuyunuz.

Bursa Otobüs Şikayet

Bursa otobüs şikayet hattı ile artık otobüsler kendi istedikleri güzergahtan gidemeyecekler. Zabıta, GPS sistemi üzerinden tüm otobüslerin hareketlerini kayıt altına aldığı için şikayetinizde durak ve zamanı doğru bildirirseniz. Hemen cezayı işlemler uygulanmaktadır. Üstelik https://ulasim.burulas.com.tr/ linki üzerinden anlık olarak otobüslerin nerede olduğunu görebilirsiniz. Detaylı bilgi için Bursa Şehir içi Ulaşım Uygulaması haberimizden öğrenebilirsiniz. Otobüsün duraktan geçip geçmediği ile ilgili şikayetiniz varsa, buradan elde edeceğiniz bilgiyle daha emin şikayette bulunabilirsiniz.

Bursa Özel Halk Otobüsleri Şikayet

Özellikle, Bursa özel halk otobüsü şikayetleri içinde aynı şikayet telefonunu veya online sistemi kullanabilirsiniz. Kullanıcılar özellikle güzergahına uymama, trafik kurallarına uymama, duraklarda durmama, zamanlamaya uymama, durak harici bekleme gibi şikayetlerde bulunmaktadırlar. Şikayetiniz harita üzerinden tespit edilemezse, zabıta sivil olarak otobüslere binip denetleme yapmaktadır.

Bursa Burulaş Şikayet Hattı

Burulaşla ilgili şikayetlerden aynı web sitesinden kayıt altına alınmaktadır. Burulaş asansörleri, havalandırma sistemleri, yürüyen merdivenler ile ilgili öneri ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Bursa Zabıta Şikayet

Zabıtayla ilgili konularda da aynı metod kullanılabilir. Komşunuzdan kirli su mu geliyor? hemen bildirip konuyu çözüme ulaştırabilirsiniz.

Diğer Yapabileceğiniz Şikayetler

Bursa karayolları bölge müdürlüğü, il sağlık müdürlüğü, ilçe belediyeler, imar uygulama ve planlama, insan kaynakları, itfaiye, tarımsal hizmetler, kültür ve turizm, mali hizmetler, mezarlık hizmetleri, muhtar talepleri, parklar ve yeşil alan, sağlık hizmetleri, sahil hizmetleri, sosyal hizmetler, ulaşım koordinasyon, ukome, veterinerlik hizmetleri, yapı işleri, yerek gündem şube müdürlüğü kent konseyi şikayetleridir.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Şikayet

İnternetten Online Şikayeti Nasıl Yapabilirsiniz Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bursa büyükşehir belediyesine online şikayet için linki tıklayıp TC kimlik numaranızı ve ekrandaki onay kodunu girerek başvurabilirsiniz. İkinci aşamada formu doldururken, şikayetin olduğu adresi iyi tanımlayın. İlgili ekiplerin adrese geldiğinde size hemen ulaşabilmesi için aktif bir cep telefonu numarasını ve cevap için email adresini doğru belirtiniz. Şikayet birimini doğru seçmelisiniz. Şikayetle ilgili bilgi ve delilleri eksiksiz gönderirseniz avantajınıza olacaktır. Şikayet adres bildirme için özellikle google haritasından sağ tıklayıp burası neresi butonuna basarsanız. Google size o konumun koordinat bilgisini verecektir.

Okumanızı Önerdiğimiz Diğer Makalelerimiz:

Bursa Hızlı Tren Projesi Son Durum

Bursa Çevre Kirliliği Haberleri

Bursa Nüfusu ve istatistiki Bilgiler

Bursada Gezilecek Yerler

Bursa Hava Kirliliği Raporu

Online şikayet sitemi sayesinde, bursa büyükşehir belediyesi başkanı, bursa büyükşehir belediyesi birimler, bursa büyükşehir belediye başkanı özel kalemi, ve bursa büyükşehir belediyesi başkan yardımcıları na kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

# Bursa Büyükşehir Belediyesi Şikayet Hattı, # Bursa büyükşehir belediyesi şikayet, # Bursa otobüs şikayet, # Bursa otobüs şikayet hattı, # Bursa büyükşehir belediyesi otobüs şikayet hattı, # Bursa özel halk otobüsleri şikayet, # Bursa özel halk otobüsleri şikayet telefonu, #Bursa burulaş şikayet hattı, # Bursa zabıta şikayet, bursa büyükşehir belediyesi tv, bursa büyükşehir belediyesi staj, bursa otobüs şikayet, bursa osmangazi zabıta şikayet hattı

Category: Haber 

Tags: Bursa