BHP
Bursa Haber

Gazete Oku

By: Bursa Haber | January 31, 2018

Bursa şehir içi ulaşım için otobüsüm nerde uygulaması devreye girmiştir. Uygulama sayesinde otobüsün o anda nerde olduğunu cep telefonunuzdan ve bilgisayarınızdan görebilmektesiniz.

 
bursa şehir içi ulaşım
Bursa Şehir İçi Ulaşım
 

Evinizden çıkmadan otobüsünüzün durağa ne kadar uzaklıkta olduğunu görebilmekte ve çıkış saatinizi planlayabilmektesiniz. Zamanında evinizden çıktığınız için, artık soğuk havalarda otobüs beklerken üşümeyeceksiniz veya sıcak havalarda güneşin anlında terlemeyeceksiniz.


Uygulama sayesinde saatlere ve güzergaha uymayan otobüs şöförlerini takip edip kolaylıkla şikayet edebilirsiniz. uygulama sayesinde daha kaliteli ulaşım hizmeti Bursa halkına sunulmaktadır.

Burulaş Otobüsüm Nerde

Bilgisayarınızı kullanarak ulasim.burulas.com.tr adresinden, otobüsünüzün hat numarasını girerek otobüsünüzün o anda nerde olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca web sitesinden, gideceğiniz noktaları seçerek ulaşım rotanızı akıllı bilgisayara planlatabilirsiniz. Durak numaranızı uygulamadan öğrenerek, o duraktan geçecek tüm otobüslerin kaç dakika sonra geçeceğini öğrenebilirsiniz. Uygulamayı isterseniz cep telefonunuza da indirebilirsiniz. 

Bursa Büyükşehir Belediyesi Otobüs Saatleri

Bursa büyükşehir belediyesi otobüs işletmesinin,  www.burulas.com.tr adresinden, otobüsünüzün detaylı bilgisini öğrenebilirsiniz. Şehir dışından gelecek misafirlerimizde bursa şehir içi ulaşım ve terminal otobüs saatleri hakkında web sitesini kullanarak bilgi sahibi olabilirler. Turistler terminale girmeden otobüslerinin ve duraklarının nerde olduğunu kolaylıkla görebilirler. Turistlerinde şehrimizde güvenli bir şekilde gezmesi kolaylaşacaktır.

Bursa Şehir içi Ulaşım, # Bursa Otobüs İşletmesi

Category: Haber 

Tags: Bursa